SZ1SMB13AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB13AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMB13AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 21.5V SMB
Ngā Rauemi: 1.SZ1SMB13AT3G.pdf2.SZ1SMB13AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMB13AT3G
Tau Wae SZ1SMB13AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 21.5V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 255330 pcs Pepa Raraunga 1.SZ1SMB13AT3G.pdf2.SZ1SMB13AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa F11539TR
SZ1SMB13AT3G-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.9A
Capacitance @ Frequency 1160pF @ 1MHz Nga tono Automotive