SZ1SMA48CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA48CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMA48CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V SMA
Ngā Rauemi: 1.SZ1SMA48CAT3G.pdf2.SZ1SMA48CAT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMA48CAT3G
Tau Wae SZ1SMA48CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187926 pcs Pepa Raraunga 1.SZ1SMA48CAT3G.pdf2.SZ1SMA48CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa F11527CT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.2A Capacitance @ Frequency 135pF @ 1MHz