SZ1SMA36AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMA36AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMA36AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Ngā Rauemi: 1.SZ1SMA36AT3G.pdf2.SZ1SMA36AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMA36AT3G
Tau Wae SZ1SMA36AT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259429 pcs Pepa Raraunga 1.SZ1SMA36AT3G.pdf2.SZ1SMA36AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMA
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa F11522CT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A
Capacitance @ Frequency 345pF @ 1MHz Nga tono Automotive