SRR6016RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRR6016RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 600V 16A TO220R
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRR6016RTP
Tau Wae SRR6016RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 600V 16A TO220R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 57792 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.8V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa SR Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 16A Standard Recovery Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10.24A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 132A, 160A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 6mA