SRR6012LTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRR6012LTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua STANDARD SCR 600V 12A TO220 ISO
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRR6012LTP
Tau Wae SRR6012LTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga STANDARD SCR 600V 12A TO220 ISO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 59250 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.8V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB
Raupapa SR Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole ITO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.68A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 6mA