SMOV25S321MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S321MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV25S321MP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 20KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV25S321MP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV25S321MP
Tau Wae SMOV25S321MP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 20KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10025 pcs Pepa Raraunga SMOV25S321MP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa SMOV25S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Ētahi Ingoa F5845 Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 390J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
I teie nei - Te tere 20kA Capacitance @ Frequency 1080pF @ 1MHz