SMOV25S301MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S301MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV25S301MP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 20KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV25S301MP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV25S301MP
Tau Wae SMOV25S301MP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 20KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12096 pcs Pepa Raraunga SMOV25S301MP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa SMOV25S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Ētahi Ingoa F5843 Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 370J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
I teie nei - Te tere 20kA Capacitance @ Frequency 1150pF @ 1MHz