SMF4L100A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF4L100A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SMF4L 100V UNI
Ngā Rauemi: SMF4L100A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF4L100A
Tau Wae SMF4L100A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SMF4L 100V UNI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 501537 pcs Pepa Raraunga SMF4L100A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Paa / Case SOD-123F
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.2A