SMF48AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF48AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF48AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF48AT1G.pdf2.SMF48AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF48AT1G
Tau Wae SMF48AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5062 pcs Pepa Raraunga 1.SMF48AT1G.pdf2.SMF48AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF48AT1GOS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.6A Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri SMF*A Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF4L12A
SMF4L12A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL
I roto i te taonga: 416496 pcs
Tikiake: SMF4L12A.pdf
RFQ
SMF48AHRQG
SMF48AHRQG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
I roto i te taonga: 986873 pcs
Tikiake: SMF48AHRQG.pdf
RFQ
SMF48AT1
SMF48AT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL