SMDJ170CA
SMDJ170CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
I roto i te taonga: 75147 pcs
Tikiake: SMDJ170CA.pdf
RFQ
SMDJ17A V6G
SMDJ17A V6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
I roto i te taonga: 188498 pcs
Tikiake: SMDJ17A V6G.pdf
RFQ
SMDJ170A
SMDJ170A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMDJ170A.pdf
SMDJ170CA-T7
SMDJ170CA-T7
Tikiake:
SMDJ17A
SMDJ17A
Tikiake: SMDJ17A.pdf
SMDJ17A R7G
SMDJ17A R7G
Tikiake: SMDJ17A R7G.pdf
SMDJ16CAHM6G
SMDJ16CAHM6G
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Tikiake: SMDJ16CAHM6G.pdf
SMDJ17
SMDJ17
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 28.98V DO214AB
Tikiake: SMDJ17.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel