SMDJ170A-T7
SMDJ170A-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
I roto i te taonga: 90279 pcs
Tikiake:
RFQ
SMDJ17
SMDJ17
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 17V 28.98V DO214AB