SMDJ160CA
SMDJ160CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
I roto i te taonga: 72697 pcs
Tikiake: SMDJ160CA.pdf
RFQ
SMDJ16A M6G
SMDJ16A M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AB
I roto i te taonga: 188779 pcs
Tikiake: SMDJ16A M6G.pdf
RFQ
SMDJ15CAHR7G
SMDJ15CAHR7G
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Tikiake: SMDJ15CAHR7G.pdf
SMDJ16A R7G
SMDJ16A R7G
Tikiake: SMDJ16A R7G.pdf
SMDJ160
SMDJ160
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 271.95V DO214AB
Tikiake: SMDJ160.pdf
SMDJ160CA-T7
SMDJ160CA-T7
Tikiake:
SMDJ16A
SMDJ16A
Tikiake: SMDJ16A.pdf
SMDJ160A-T7
SMDJ160A-T7
Tikiake:
SMDJ16
SMDJ16
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 27.3V DO214AB
Tikiake: SMDJ16.pdf
SMDJ16A V6G
SMDJ16A V6G
Tikiake: SMDJ16A V6G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel