SMDJ160A
SMDJ160A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
I roto i te taonga: 123810 pcs
Tikiake: SMDJ160A.pdf
RFQ
SMDJ15CAHM6G
SMDJ15CAHM6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
I roto i te taonga: 172963 pcs
Tikiake: SMDJ15CAHM6G.pdf
RFQ
SMDJ160A-T7
SMDJ160A-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse