SMDJ150CA
SMDJ150CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
I roto i te taonga: 71005 pcs
Tikiake: SMDJ150CA.pdf
RFQ
SMDJ150A
SMDJ150A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 133551 pcs
Tikiake: SMDJ150A.pdf
RFQ
SMDJ150CA-T7
SMDJ150CA-T7
Tikiake:
SMDJ15A
SMDJ15A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Tikiake: SMDJ15A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel