SMDJ150A-T7
SMDJ150A-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
I roto i te taonga: 99408 pcs
Tikiake:
RFQ
SMDJ150CA
SMDJ150CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 71005 pcs
Tikiake: SMDJ150CA.pdf
RFQ
SMDJ14CA-HRA
SMDJ14CA-HRA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Tikiake: SMDJ14CA-HRA.pdf
SMDJ15
SMDJ15
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 25.62V DO214AB