SMD150F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD150F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMD150F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2SMD
Ngā Rauemi: 1.SMD150F-2.pdf2.SMD150F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMD150F-2
Tau Wae SMD150F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157526 pcs Pepa Raraunga 1.SMD150F-2.pdf2.SMD150F-2.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.118" (3.00mm)
Rahi / Rahi 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) Raupapa PolySwitch®, SMD
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 250 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD Ētahi Ingoa SMD150F-2CT
SMD150FCT
SMD150FCT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.5A Ih Surface Mount 2-SMD
I teie nei - Te haere (Te) 3A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.5A Whakaaetanga CSA, TUV, UL