SMD125F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD125F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMD125F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2SMD
Ngā Rauemi: 1.SMD125F-2.pdf2.SMD125F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMD125F-2
Tau Wae SMD125F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259334 pcs Pepa Raraunga 1.SMD125F-2.pdf2.SMD125F-2.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 2s Te matotoru (Max) 0.118" (3.00mm)
Rahi / Rahi 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Raupapa PolySwitch®, SMD
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms Ratonga -