SMBJ400CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ400CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ400CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 400V 648V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ400CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ400CA
Tau Wae SMBJ400CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 400V 648V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277807 pcs Pepa Raraunga SMBJ400CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 400V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 648V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 447V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ400CALFTR
SMBJ400CATR
SMBJ400CATR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 900mA Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ400CE3/TR13
SMBJ400CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V DO214AA
I roto i te taonga: 140391 pcs
Tikiake:
RFQ
SMBJ400CATR
SMBJ400CATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V SMB
I roto i te taonga: 907804 pcs
Tikiake: SMBJ400CATR.pdf
RFQ
SMBJ400A-TP
SMBJ400A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V DO214AA
Tikiake: SMBJ400A-TP.pdf
SMBJ400CAE3/TR13
SMBJ400CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
SMBJ400C
SMBJ400C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 680.4V DO214AA