SMBJ400A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ400A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ400A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 400V 648V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ400A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ400A
Tau Wae SMBJ400A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 400V 648V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228314 pcs Pepa Raraunga SMBJ400A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 400V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 648V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 447V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ400ALFDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 900mA
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ40-E3/5B
SMBJ40-E3/5B
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 71.4V DO214AA
I roto i te taonga: 5457 pcs
Tikiake: SMBJ40-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ400A-TP
SMBJ400A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V DO214AA
I roto i te taonga: 822282 pcs
Tikiake: SMBJ400A-TP.pdf
RFQ
SMBJ40
SMBJ40
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 67.73V DO214AA
Tikiake: SMBJ40.pdf
SMBJ400
SMBJ400
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 680.4V DO214AA
Tikiake: SMBJ400.pdf
SMBJ3V3HE3/5B
SMBJ3V3HE3/5B
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 3.3VWM 10.3VC SMB
Tikiake: SMBJ3V3HE3/5B.pdf
SMBJ400A
SMBJ400A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V 648V SMB
Tikiake: SMBJ400A.pdf
SMBJ400A-H
SMBJ400A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ400A-H.pdf
SMBJ400ATR
SMBJ400ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: SMBJ400ATR.pdf
SMBJ400AE3/TR13
SMBJ400AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 400V DO214AA