SMBJ16CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ16CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ16CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ16CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ16CA
Tau Wae SMBJ16CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 16V 26V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384665 pcs Pepa Raraunga SMBJ16CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 16V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 17.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ16CALFCT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ16ATR
SMBJ16ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V SMB
I roto i te taonga: 952532 pcs
Tikiake: SMBJ16ATR.pdf
RFQ
SMBJ16C-E3/52
SMBJ16C-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA
I roto i te taonga: 5196 pcs
Tikiake: SMBJ16C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ16CA-13-F
SMBJ16CA-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ16CA-13-F.pdf
SMBJ16CA R5G
SMBJ16CA R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Tikiake: SMBJ16CA R5G.pdf
SMBJ16CA-13
SMBJ16CA-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: SMBJ16CA-13.pdf
SMBJ16CA-E3/52
SMBJ16CA-E3/52
Tikiake: SMBJ16CA-E3/52.pdf
SMBJ16CA
SMBJ16CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMBJ16CA.pdf
SMBJ16C-E3/5B
SMBJ16C-E3/5B
Tikiake: SMBJ16C-E3/5B.pdf
SMBJ16C
SMBJ16C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 27.3V DO214AA
Tikiake: SMBJ16C.pdf
SMBJ16AHR5G
SMBJ16AHR5G
Tikiake: SMBJ16AHR5G.pdf
SMBJ16CA
SMBJ16CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ16CA.pdf
SMBJ16CA M4G
SMBJ16CA M4G
Tikiake: SMBJ16CA M4G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel