SMBJ16CA
SMBJ16CA
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V DO214AA
I roto i te taonga: 502224 pcs
Tikiake: SMBJ16CA.pdf
RFQ
SMBJ16ATR
SMBJ16ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 26V SMB
I roto i te taonga: 952532 pcs
Tikiake: SMBJ16ATR.pdf
RFQ
SMBJ16C-E3/52
SMBJ16C-E3/52
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 16V 28.8V DO214AA
Tikiake: SMBJ16C-E3/52.pdf
SMBJ16CA
SMBJ16CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ16CA.pdf
SMBJ16CA M4G
SMBJ16CA M4G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: SMBJ16CA M4G.pdf
SMBJ16AE3/TR13
SMBJ16AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMBJ16AE3/TR13.pdf
SMBJ16CA
SMBJ16CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMBJ16CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel