SMAJ220CA
SMAJ220CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V DO214AC
I roto i te taonga: 282408 pcs
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
RFQ
SMAJ220CA
SMAJ220CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V SMA
I roto i te taonga: 319761 pcs
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
RFQ
SMAJ22-E3/61
SMAJ22-E3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AC
Tikiake: SMAJ22-E3/61.pdf
SMAJ220CAE3/TR13
SMAJ220CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220VWM SMAJ
Tikiake:
SMAJ220CA
SMAJ220CA
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
SMAJ220A
SMAJ220A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ220A.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ220A.pdf
SMAJ220
SMAJ220
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 373.8V DO214AC
Tikiake: SMAJ220.pdf
SMAJ220CA-H
SMAJ220CA-H
Tikiake: SMAJ220CA-H.pdf
SMAJ220CE3/TR13
SMAJ220CE3/TR13
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel