SMAJ220A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ220A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ220A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 356V DO214AC
Ngā Rauemi: SMAJ220A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ220A
Tau Wae SMAJ220A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 356V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455592 pcs Pepa Raraunga SMAJ220A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 356V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 246V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa SMAJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Ētahi Ingoa SMAJ220ALFTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.1A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ22-E3/5A
SMAJ22-E3/5A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 39.4V DO214AC
I roto i te taonga: 4600 pcs
Tikiake: SMAJ22-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ220
SMAJ220
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 373.8V DO214AC
I roto i te taonga: 4366 pcs
Tikiake: SMAJ220.pdf
RFQ
SMAJ20HE3/61
SMAJ20HE3/61
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 35.8V DO214AC
Tikiake: SMAJ20HE3/61.pdf
SMAJ22-E3/61
SMAJ22-E3/61
Tikiake: SMAJ22-E3/61.pdf
SMAJ220A-H
SMAJ220A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V SMA
Tikiake: SMAJ220A-H.pdf
SMAJ20HE3/5A
SMAJ20HE3/5A
Tikiake: SMAJ20HE3/5A.pdf
SMAJ220A
SMAJ220A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ220A.pdf
SMAJ220C
SMAJ220C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SMAJ220C.pdf
SMAJ22
SMAJ22
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 37.28V DO214AC
Tikiake: SMAJ22.pdf
SMAJ220AE3/TR13
SMAJ220AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220VWM SMAJ
Tikiake:
SMAJ220CA
SMAJ220CA
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
Tikiake: SMAJ220CA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel