SLD60U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD60U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD60U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V P600
Ngā Rauemi: SLD60U-017.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD60U-017
Tau Wae SLD60U-017 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54964 pcs Pepa Raraunga SLD60U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 68.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 52.7A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD6S-1LF
SLD6S-1LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 6POS 1.25MM PCB
I roto i te taonga: 4979 pcs
Tikiake: SLD6S-1LF.pdf
RFQ
SLD60U-017-B
SLD60U-017-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V P600
I roto i te taonga: 51114 pcs
Tikiake: SLD60U-017-B.pdf
RFQ
SLD5S-1LF
SLD5S-1LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 5POS 1.25MM PCB
Tikiake: SLD5S-1LF.pdf
SLD7R-1
SLD7R-1
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 7POS 1.25MM R/A
Tikiake: SLD7R-1.pdf
SLD6S-1
SLD6S-1