SLD60-018
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD60-018 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD60-018
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 96.8V P600
Ngā Rauemi: SLD60-018.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD60-018
Tau Wae SLD60-018 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 96.8V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57323 pcs Pepa Raraunga SLD60-018.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 68.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 52.7A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD60-018-B
SLD60-018-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V P600
I roto i te taonga: 35872 pcs
Tikiake: SLD60-018-B.pdf
RFQ
SLD5S-1LF
SLD5S-1LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 5POS 1.25MM PCB
I roto i te taonga: 5415 pcs
Tikiake: SLD5S-1LF.pdf
RFQ
SLD5S-1
SLD5S-1
Kaihanga: Amphenol FCI
Tikiake: SLD5S-1.pdf
SLD60U-017
SLD60U-017
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SLD60U-017.pdf
SLD6S-1LF
SLD6S-1LF
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 6POS 1.25MM PCB
Tikiake: SLD6S-1LF.pdf
SLD5R-1
SLD5R-1
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 5POS 1.25MM R/A
Tikiake: SLD5R-1.pdf
SLD60U-017-B
SLD60U-017-B
Tikiake: SLD60U-017-B.pdf
SLD5S-2
SLD5S-2
Tikiake: SLD5S-2.pdf
SLD6S-1
SLD6S-1
Tikiake: SLD6S-1.pdf
SLD5S-2LF
SLD5S-2LF
Tikiake: SLD5S-2LF.pdf
SLD7R-1
SLD7R-1
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 7POS 1.25MM R/A
Tikiake: SLD7R-1.pdf
SLD5R-1LF
SLD5R-1LF
Tikiake: SLD5R-1LF.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel