SLD58U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD58U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD58U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 93.6V P600
Ngā Rauemi: SLD58U-017.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD58U-017
Tau Wae SLD58U-017 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 93.6V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59759 pcs Pepa Raraunga SLD58U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.6A Capacitance @ Frequency -
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD58U-017-B
SLD58U-017-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V P600
I roto i te taonga: 45558 pcs
Tikiake: SLD58U-017-B.pdf
RFQ
SLD54-018-B
SLD54-018-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V P600
I roto i te taonga: 37926 pcs
Tikiake: SLD54-018-B.pdf
RFQ
SLD5R-1
SLD5R-1
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 5POS 1.25MM R/A
Tikiake: SLD5R-1.pdf
SLD5S-2
SLD5S-2
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN FFC VERT 5POS 1.25MM PCB