SLD54U-017
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD54U-017 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLD54U-017
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 87.1V P600
Ngā Rauemi: SLD54U-017.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLD54U-017
Tau Wae SLD54U-017 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 87.1V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54965 pcs Pepa Raraunga SLD54U-017.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 87.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa Automotive, AEC-Q101, SLD Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.6A Capacitance @ Frequency -
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SLD58U-017
SLD58U-017
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V P600
I roto i te taonga: 59759 pcs
Tikiake: SLD58U-017.pdf
RFQ
SLD58-018-B
SLD58-018-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 37103 pcs
Tikiake: SLD58-018-B.pdf
RFQ
SLD54U-017-B
SLD54U-017-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V P600