SL1026-700
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1026-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1026-700
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 700V 20KA HOLDER
Ngā Rauemi: SL1026-700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1026-700
Tau Wae SL1026-700 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 700V 20KA HOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3327 pcs Pepa Raraunga SL1026-700.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 700V Te manawanui -
Raupapa SL1026 Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge Ētahi Ingoa F4375
SL1026-700-ND
SL1026700
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 700V 20000A (20kA) 3 Pole Holder
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL103F
SL103F
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER