SL1026-400
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1026-400 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1026-400
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 400V 20KA HOLDER
Ngā Rauemi: SL1026-400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1026-400
Tau Wae SL1026-400 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 400V 20KA HOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3841 pcs Pepa Raraunga SL1026-400.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 400V Te manawanui -
Raupapa SL1026 Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge Ētahi Ingoa F4374
SL1026-400-ND
SL1026400
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 400V 20000A (20kA) 3 Pole Holder
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL102M
SL102M
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 2POS SILVER SLDR
I roto i te taonga: 5049 pcs
Tikiake: SL102M.pdf
RFQ
SL1026-700
SL1026-700
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 700V 20KA HOLDER
I roto i te taonga: 3327 pcs
Tikiake: SL1026-700.pdf
RFQ
SL104F
SL104F
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER
Tikiake: SL104F.pdf
SL103F
SL103F
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER
Tikiake: SL103F.pdf
SL1024B600R
SL1024B600R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 600V 20KA THROUGH HOLE
Tikiake: SL1024B600R.pdf
SL1024B600RF
SL1024B600RF
Whakaahuatanga: GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT
Tikiake: SL1024B600RF.pdf
SL102F
SL102F
Kaihanga: Switchcraft Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS FEMALE FLANGE MT
Tikiake: SL102F.pdf
Whakaahuatanga: GDT 275V 20KA HOLDER
Tikiake: SL1026-275.pdf
Whakaahuatanga: GDT 1100V 20KA HOLDER
SL103M
SL103M
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 3POS SILVER SLDR
Tikiake: SL103M.pdf
SL1024B600C
SL1024B600C
Whakaahuatanga: GDT 600V 20KA