SL1021B600RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B600RF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021B600RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B600RF
Tau Wae SL1021B600RF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53718 pcs Pepa Raraunga SL1021B600RF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 600V Te manawanui -
Raupapa SL1021B Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Tuhinga o mua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto Yes
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 600V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SL1021B600RG
SL1021B600RG
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 600V 20KA T/H FAIL SHORT
I roto i te taonga: 4229 pcs
Tikiake: SL1021B600RG.pdf
RFQ
SL1021B600R
SL1021B600R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 600V 20KA THROUGH HOLE