SL1021B500RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B500RG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B500RG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 500V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021B500RG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B500RG
Tau Wae SL1021B500RG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 500V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5890 pcs Pepa Raraunga SL1021B500RG.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 500V Te manawanui -
Raupapa SL1021B Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5434
SL1021B500RG-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto Yes
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 500V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole