SL1021B350RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B350RG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021B350RG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B350RG
Tau Wae SL1021B350RG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4153 pcs Pepa Raraunga SL1021B350RG.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole