SL1021B350RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B350RF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B350RF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021B350RF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B350RF
Tau Wae SL1021B350RF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31927 pcs Pepa Raraunga SL1021B350RF.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 350V Te manawanui -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto Yes
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 350V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole