SL1021B260RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B260RG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 260V 20KA T/H FAIL SHORT
Ngā Rauemi: SL1021B260RG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B260RG
Tau Wae SL1021B260RG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 260V 20KA T/H FAIL SHORT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4059 pcs Pepa Raraunga SL1021B260RG.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 260V Te manawanui -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto Yes Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 260V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole