SL1021B260R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B260R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL1021B260R
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 260V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: SL1021B260R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL1021B260R
Tau Wae SL1021B260R Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 260V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45465 pcs Pepa Raraunga SL1021B260R.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 260V Te manawanui -
Raupapa SL1021B Packaging Tray
Paa / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ētahi Ingoa F5433
SL1021B260R-ND
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA)
Kati poto No Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 260V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole