SK025NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK025NTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK025NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 1000V 25A TO-263
Ngā Rauemi: 1.SK025NTP.pdf2.SK025NTP.pdf3.SK025NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK025NTP
Tau Wae SK025NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 1000V 25A TO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60236 pcs Pepa Raraunga 1.SK025NTP.pdf2.SK025NTP.pdf3.SK025NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 25A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 300A, 350A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA