SK025LTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SK025LTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK025LTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR ISOLATED 1000V 25A TO-220AB
Ngā Rauemi: 1.SK025LTP.pdf2.SK025LTP.pdf3.SK025LTP.pdf4.SK025LTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK025LTP
Tau Wae SK025LTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR ISOLATED 1000V 25A TO-220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 1kV
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-L
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Ētahi Ingoa F7262 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 1kV 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-L I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 300A, 350A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK025L
SK025L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 1000V 25A TO-220AB