S6015L53
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6015L53 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6015L53
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S6015L53.pdf2.S6015L53.pdf3.S6015L53.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6015L53
Tau Wae S6015L53 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84854 pcs Pepa Raraunga 1.S6015L53.pdf2.S6015L53.pdf3.S6015L53.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 9.5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S6015L52
S6015L52
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220
I roto i te taonga: 89822 pcs
Tikiake: S6015L52.pdf
RFQ
S6016R
S6016R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATE 600V 16A TO220AB
I roto i te taonga: 71962 pcs
Tikiake: S6016R.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: NON-SENSITIVE GATE 12.0A 600V
Tikiake: S6012R.pdf
S6015L
S6015L
Whakaahuatanga: NON-SENSITIVE GATE 15.0A 600V
Tikiake: S6015L.pdf
S6016NTP
S6016NTP
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 600V 16A TO-263
Tikiake: S6016NTP.pdf
S601E
S601E
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 1.0A 600V