S6015L52
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6015L52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6015L52
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S6015L52.pdf2.S6015L52.pdf3.S6015L52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6015L52
Tau Wae S6015L52 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 600V 15A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89822 pcs Pepa Raraunga 1.S6015L52.pdf2.S6015L52.pdf3.S6015L52.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 9.5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA