S6010VS3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6010VS3TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6010VS3TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS GATE 600V 10A TO-251
Ngā Rauemi: 1.S6010VS3TP.pdf2.S6010VS3TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6010VS3TP
Tau Wae S6010VS3TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS GATE 600V 10A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86838 pcs Pepa Raraunga 1.S6010VS3TP.pdf2.S6010VS3TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 500µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S6010VS3
S6010VS3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS GATE 600V 10A TO-251
I roto i te taonga: 4229 pcs
Tikiake: S6010VS3.pdf
RFQ
S6012DRP
S6012DRP
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 600V 12A TO-252AA
I roto i te taonga: 121309 pcs
Tikiake: S6012DRP.pdf
RFQ
S6012L
S6012L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 600V 12A TO220 ISO