S6010VS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6010VS3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6010VS3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS GATE 600V 10A TO-251
Ngā Rauemi: S6010VS3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6010VS3
Tau Wae S6010VS3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS GATE 600V 10A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4229 pcs Pepa Raraunga S6010VS3.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 8mA