S6010NS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6010NS2TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SEN SCR 600V 10A TO263
Ngā Rauemi: 1.S6010NS2TP.pdf2.S6010NS2TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6010NS2TP
Tau Wae S6010NS2TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SEN SCR 600V 10A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 91714 pcs Pepa Raraunga 1.S6010NS2TP.pdf2.S6010NS2TP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA