S6010LTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6010LTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6010LTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENS 600V 10A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S6010LTP.pdf2.S6010LTP.pdf3.S6010LTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6010LTP
Tau Wae S6010LTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENS 600V 10A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79883 pcs Pepa Raraunga 1.S6010LTP.pdf2.S6010LTP.pdf3.S6010LTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-L
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 10A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-L
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA