S6008LS2TP
Hua Hua
Tau Wae: S6008LS2TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR ISO 600V 8A TO220
Ngā Rauemi: 1.S6008LS2TP.pdf2.S6008LS2TP.pdf3.S6008LS2TP.pdf4.S6008LS2TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6008LS2TP
Tau Wae S6008LS2TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR ISO 600V 8A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S6008LTP
S6008LTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 600V 8A ISO TO-220
I roto i te taonga: 81385 pcs
Tikiake: S6008LTP.pdf
RFQ
S6008LS2
S6008LS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS GATE 600V 8A ISO TO-220