S6008L53
Hua Hua
Tau Wae: S6008L53
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 600V 8A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S6008L53.pdf2.S6008L53.pdf3.S6008L53.pdf4.S6008L53.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6008L53
Tau Wae S6008L53 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 600V 8A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S6008L
S6008L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 600V