S6006VS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6006VS2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6006VS2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR SENSITIVE 600V 6A TO-251AA
Ngā Rauemi: S6006VS2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6006VS2
Tau Wae S6006VS2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR SENSITIVE 600V 6A TO-251AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4443 pcs Pepa Raraunga S6006VS2.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 800mV Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Sensitive Gate
Packaging Bulk Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 6mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 200µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S6006RS2
S6006RS2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATE 600V 6A TO220
I roto i te taonga: 66477 pcs
Tikiake: S6006RS2.pdf
RFQ
S6006VS2TP
S6006VS2TP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR SENS GATE 600V 6A TO-251