S6006RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6006RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S6006RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-ISOLATE 600V 6A TO220
Ngā Rauemi: 1.S6006RTP.pdf2.S6006RTP.pdf3.S6006RTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S6006RTP
Tau Wae S6006RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-ISOLATE 600V 6A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72816 pcs Pepa Raraunga 1.S6006RTP.pdf2.S6006RTP.pdf3.S6006RTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-R
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 6A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 6A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 3.8A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA