S4016RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4016RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4016RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 400V 16A TO220
Ngā Rauemi: 1.S4016RTP.pdf2.S4016RTP.pdf3.S4016RTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4016RTP
Tau Wae S4016RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 400V 16A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92057 pcs Pepa Raraunga 1.S4016RTP.pdf2.S4016RTP.pdf3.S4016RTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Non-Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 16A Standard Recovery Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Ngā Hua e hāngai ana
S4017-O-M
S4017-O-M
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: SLDR SPNG 4X1.7" CNTRHOLE 1000PK
I roto i te taonga: 75924 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATE 400V 16A TO220AB
I roto i te taonga: 66397 pcs
Tikiake: S4016R.pdf
RFQ
S401ERP
S401ERP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 400V 1A TO92
Tikiake:
S4015L53
S4015L53
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 400V 15A ISO TO-220
Tikiake: S4015L53.pdf
S401E
S401E
Whakaahuatanga: SCR NON SENSITIVE GATE 1.0A 400V