S4015L53
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4015L53
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 400V 15A ISO TO-220
Ngā Rauemi: 1.S4015L53.pdf2.S4015L53.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4015L53
Tau Wae S4015L53 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 400V 15A ISO TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5524 pcs Pepa Raraunga 1.S4015L53.pdf2.S4015L53.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 9.5A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4016NRP
S4016NRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATED 400V 16A D2 PAK
I roto i te taonga: 65603 pcs
Tikiake: S4016NRP.pdf
RFQ
S4016R
S4016R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATE 400V 16A TO220AB
I roto i te taonga: 66397 pcs
Tikiake: S4016R.pdf
RFQ
S4015L
S4015L
Whakaahuatanga: NON-SENSITIVE GATE 15.0A 400V