S4010VTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010VTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4010VTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 400V 10A TO-251
Ngā Rauemi: 1.S4010VTP.pdf2.S4010VTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4010VTP
Tau Wae S4010VTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 400V 10A TO-251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88312 pcs Pepa Raraunga 1.S4010VTP.pdf2.S4010VTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 400V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 400V 10A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA